Інформація

про Липецьку загальноосвітню школу I-III ступенів Харківського району Харківської області

станом на 05.09.2018

Рік заснування

1907 рік, збудована, як (за однією з версій) церковно-приходська школа, за іншою версією - як ремесляне училище, надалі:

  • - з 1976 р. – Липецька восьмирічна школа,
  • - з 1996 р. – Липецька середня школа,
  • - з 1998 р. – Липецький навчально-виховний комплекс „Школа – дитсадок”,
  • - з 2004 р.– Липецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Директор школи

Дубініна Світлана Іванівна, освіта вища, за фахом вчитель образотворчого мистецтва та художньої праці, має вищу кваліфікаційну категорію, звання учитель-методист, педстаж 29 р. Заклад очолює з 30.08.2005 року.

Контингент учнів

1. Контингент учнів: на початок 2018-2019 н.р. в школі 152 учні, в тому числі: надано заяв до 1 класу – 14 учнів, в 11 класі – 6 учнів.

Мова навчання

Українська, з вивченням російської мови

Профіль навчання

Освітній процес процес здійснюється за профілями: універсальний (6 учнів) та профіль української філології (8 учнів).

Допрофільне та профільне навчання: учні з 10 класу здобувають професійну підготовку на базі Липецького міжшкільного виробничого комбінату за спеціальностями: оператор комп’ютерного набору, швачка, водій категорії С, секретар керівника.

Педагогічний колектив, у т.ч. за кваліфікаційними категоріями, педагогічними званнями, нагороджені грамотами, значками:

На початок навчального року в школі працює всього 18 педагогічних працівників, з них з вищою освітою – 18, з середньою спеціальною – 0, бакалавр – 2.Серед вчителів мають кваліфікаційну категорію „спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії” - 4 вчителі, „спеціаліст І кваліфікаційної категорії” – 9, „спеціаліст ІІ кваліфікаційної категорії” – 1, „спеціаліст” – 6, в тому числі молодих спеціалістів - 3 чол., звання, вчитель-методист -4.

Серед вчителів є лауреат районного етапу конкурсу «Вчитель року 2004» - Гунько Н.О., переможець обласного етапу „Вчитель року – 2007” –Дубініна С.І., лауреат районного етапу „Вчитель року – 2008” – Пархоменко О.В., переможець обласного етапу «Вчитель року – 2011» - Рижкова Т.О., лауреат районного етапу конкурсу «Вчитель року 2011» - Білоус Т.О., лауреат районного етапу «Вчитель року – 2013» в номінації «Українська мова» - Шаповал А.О., лауреат районного етапу «Вчитель року – 2014» в номінації «Основи здоров’я» – Іванова Л.Н. переможець районного етапу «Вчитель року – 2015» в номінації «Хімія» - Іванова Л.Н. та лауреат обласного етапу конкурсу. Десять педагогів мають подяки різних рівнів урядових організацій за активну участь і результативність у різних напрямках професійної діяльності.

Забезпечення харчуванням

Гарячим безкоштовним харчуванням на 100% (71 учень) забезпечено учнів початкових класів та дітей пільгових категорій - 4 (батьки участники АТО). За рахунок батьківської плати харчується 45 учнів, решта учнів школи забезпечені буфетною продукцією (чай, булочки, бутерброди).

Творчий потенціал

Педагогічний колектив працює над проблемою «Розвиток творчої активності та підвищення професіоналізму педагогічних кадрів в процесі становлення Нової української школи з метою успішної самореалізації учня як особистості, патріота, інноватора».

На базі школи у 2017/2018 н.р. працювала районна школа ППД для вчителів «Основ здоров’я» (керівник Іванова Л.Н.)

Вчитель російської мови та світової літератури Рижкова Т.О. ефективно впроваджує у роботу з учнями технологію розвитку критичного мислення через читання та письмо як засіб активізації пізнавальної діяльності учнів. Вчитель хімії Іванова Л.Н. представляє основні положення досвіду з теми «Впровадження здоров’язберігаючих навичок учнів в систему роботи вчителя»). На базі навчального закладу працювала школа перспективного педагогічного досвіду для вчителів біології та природознавства Харківського району за темою: «Розвиток творчих здібностей учнів шляхом впровадження стратегії розвитку критичного мислення на уроках». Відповідно до окреслених завдань: ознайомлення із досвідом роботи вчителя біології Липецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Гунько Н.О. та надання методичної допомоги щодо впровадження стратегії розвитку критичного мислення в практику роботи вчителя, в процесі засідань керівник школи передового педагогічного досвіду, Гунько Н.О, презентувала для присутніх методичні матеріали до уроків біології та природознавства, що містять елементи технології розвитку критичного мислення з її педагогічного досвіду.

9. Гурткова робота

На початок 2018-2019 н.р. організовано роботу шкільних клубів за інтересами:

· "Дивослово";

"Фізика дивовижного"

· "Юний хімік",

· "ENGLISH CLUB"

· "Школа молодого лідера"

"Компас"

З комп'ютером на ти"

На базі школи працюють гуртки художньо-естетичного напрямку ХРЦДЮТ, а саме:

· хореографічний;

· гурток хорового співу

гурток блок-флейтистів "Любисток"

Учні школи відвідують спортивні секції на базі Липецької ДЮСШ (футбол, волейбол, баскетбол).

Всі учні школи 100% охоплені гуртковою роботою.

10. Підвіз учнів

Підвіз учнів та вчителів не здійснюється, шкільний автобус відсутній.

11. Матеріально-технічне забезпечення

До послуг учнів 11 навчальних кабінетів, комп’ютерний клас (9+3ПК), спортивна зала в приміщенні початкової школи, баскетбольний та футбольний майданчики, 2 їдальні. Актовий зал – відсутній, спортивний зал – відсутній, спортивний майданчик – наявний, майстерні – відсутні, бібліотека – в пристосованому приміщенні дитячого садка. Шкільна бібліотека нараховує: підручників -3 950; художня література – 1 620; посібників – 72; програм – 22, з них на електронних носіях-2, виписано періодичні видання – журнали – 3; газети – 7. За рахунок бюджетних коштів встановлено комп’ютерний клас: 1, дата встановлення – 25.11.2006 р., комплектність: 9+1; ПК для використання в управлінськійдіяльності 3; підключення до мережі Інтернет - існує.

12. Досягнення:

Результативність участі учнів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт НТ МАН

I місце в секції «зоотехнія та ветеринарія» районного та лауреат обласного етапу

(11 кл., Задерихіна О.)

Творчі досягнення:

І місце у обласному конкурсі «Безпека очима дітей» ( 11 кл., Задерихіна О.);

ІІ місце в областному етапі олімпіади з екології посіла учениця 9 класу Слободенюк І.

ІІІ місце в областному етапі олімпіади з екології послі учениця 11 класу Задерихіна О.

ІІ місце у І етапі Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості, присвяченої Шевченківським дням (11 кл. Максимук А.)

ІІІ місце у І етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді ім. Т.Г. Шевченка (10 кл. Максимук А.)

Традиційно, школа посіла V місце в загальному рейтингу конкурсу-фестивалю дитячої та юнацької творчості «Дивограй».

В конкурсі взяло участь 67 (48%) учнів школи. Переможцями у різних номінаціях стали 87 % учасників). Абсолютними переможцями конкурсу стали: танцювальний колектив «Веселка» (танок-вітання «Це моя Україна»), солістка Кудікова Марія (пісня«Папочка»), вокальний ансамбль «Квітка – душа»(пісня «Ми за мир»).

- І місце у зональному етапі та V місце у районному етапі змагань «Ігри Чемпіонів»;

- І місце у зональному етапі та ІV місце у районному фінальному етапі змагань «Малі Олімпійські ігри»;

- 4 місце у районному фінальному етапі змагань Першості з легкоатлетичного чотириборства;

- І місце у зональному етапі та 6 місце у районному фінальному етапі змагань гри «Зірниця»;

- І місце у зональному етапі та 5 місце у районному фінальному етапі змагань «Старти надій»

Кiлькiсть переглядiв: 265

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.