• 2 вересня 2016 року відбулося перше засідання центрів дитячого громадського об`єднання "Веселкова країна", на якому учні склали план роботи самоврядування на 2016-2017 навчальний рік.
  • На порозі освітянське свято…

Підготовка до свята Дня учителя почалася задовго до його проведення. Учні школи прикрашали яскравими декораціями шкільні коридори.

Святковий день 3 жовтня розпочався весело та голосно. На порозі школи вчителів вітали учні 11 класу, дарували «медалі», символіку України та свої щирі посмішки. Треба зазначити, що День дублера пройшов дуже організовано та плідно. Всі дублери ретельно підготувались до проведення уроків і проводили їх з великим ентузіазмом, а учні середніх класів допомагали вчителям-дебютантам своєю увагою та бездоганною поведінкою на уроках. Навчальний день завершився звітом 11 класу про проведений день.

Фінальним акордом став святковий концерт «Щастя Вам, шановні вчителі!», який підготували учні центру дозвілля «Смайл» .

  • 5 грудня в школі відбулась урочиста лінійка, присвячена Дню Збройних сил України. Дівчата зробили невеликий екскурс у минуле «Якою була наша армія?» та привітали хлопців із святом, побажали здійснення усіх їхніх мрій.
Кiлькiсть переглядiв: 110

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.