Міжнародний день рідної мови

Рішенням ЮНЕСКО 21 лютого оголошено Міжнародним днем рідної мови. Це свято - ще одна нагода для кожного громадянина усвідомити причетність до свого народу, до рідної мови.

Рідна мова - це батьківська мова, мова серця. Саме з таким усвідомленням 21 лютого 2018 року учні та вчителі Липецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відсвяткували Міжнародний день рідної мови.

Цей святковий день пройшов під гаслом: "Квітни у барвах кольорово, рідна українська мово!"

Цікавим та змістовним був виступ членів клубу за інтересами "Дивослово" під керівництвом вчителя української мови та літератури Шаповал А.О.на тему: "Кращої, ніж рідна, мови не буває", під час якого присутні мали змогу прослухати цікаві та пізнавальні повідомлення, поезії відомих українських майстрів слова про Батьківщину та рідну мову, переглянули цікавий та пізнавальний мультфільм "Цікаві факти про українську мову", а також відеоролик "Мова наша - серце наше".

З нагоди святкування Міжнародного дня рідної мови учні та вчителі школи взяли активну участь у написанні "диктанту єдності" на тему "Без мови немає народу".

Для учнів 5-11 класів було проведено конкурс на кращого знавця прислів'їв та приказок про українську мову, а також організовано книжкову тематичну виставку "Не бійтесь заглядати у словник..."

Отже, у святкуванні Міжнародного дня рідної мови активними учасниками були всі. Байдужим не залишився ніхто, адже культура кожного народу закодована в його мові, без знання якої неможливо стати повноцінним громадянином України, високо інтелігентною людино./Files/images/rdna_mova/IMG_0747.JPG/Files/images/rdna_mova/IMG_0755.JPG/Files/images/rdna_mova/IMG_0761.JPG/Files/images/rdna_mova/IMG_0769.JPG/Files/images/rdna_mova/IMG_0774.JPG/Files/images/rdna_mova/IMG_0744.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 59

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.